Podsumowanie historii Uzdrawiania rękami.

1989r Dr. Rauni Kilde

Przez wiele lat o uzdrawianiu rękami i wymianą energii dyskutowano między uzdrowicielami, a sceptykami. Jednakże ostatnie badania wykazały, że elektromagnetyczne pola z żywej tkanki jednej osoby mogą powodować widoczne kliniczne zmiany w drugiej osobie. Technologia uzdrawiania rękami jest znana w historii od tysięcy lat. Starożytny Egipt na papirusie z 1552r pne. stwierdza, że „uzdrawiające ręce” używa się do leczenia. Wieki przed Chrystusem Grecy używali leczenia terapeutycznego dotknięcia czoła gdy leczyli chorego. Pisma Arystofanesa ujawniają, że uzdrawianie rękami było używane w Atenach aby przywrócić wzrok choremu i leczeniu bezpłodności kobiet. Biblia ma ponad 40 opisów medycznych i spirytualnych z uzdrawianiem rękami. W starożytnym chrześcijańskim kościele uzdrawianie rękami było używane sakramentalnie ze święconą wodą i olejem. W średniowieczu wielu europejskich króli było znanych z „królewskiego dotknięcia” dla ich możliwości uzdrawiania; wśród nich byli Ludwig IX święty Francji i angielscy królowie Edward III i Karol I.

Lekarz Theophrastus Bombastus von Hohenheim lepiej znany pod nazwiskiem Paracelsus (1493 – 1530 ). Był pierwszy z medycznego środowiska mówiący o naturalnej magnetycznej mocy. Twierdził on, że moc uzdrawiania nie jest wewnątrz uzdrowiciela lecz promieniuje z niego i istnieje wokół ludzkiej istoty jako pole mocy świetlnej pod wpływem którego może być użyte z dystansu.

Elektromagnetyczne pola, które powstawały kiedy uzdrawiacz się skoncentrował i poruszył rękami ponad ciałem pacjenta zmieniały przepuszczalność komórek dla wapna i jonów magnezu. Według badań fizyka Igora Shermana z , Uniwersytetu w Toronto te same pola wpływają na transport wapnia w nerwowych wiązkach tkanki.

W Rosji i na Wschodzie uzdrawianie nazywane jest transferem biologicznej energii, wpływem psychokinetycznym, duchowym uzdrawianiem, uzdrawianiem wiarą (Filipiny), terapią świetlanej energii oraz nazwą akademicką – terapeutyczny dotyk. W centralnej Europie mówi się magnetycznej lub medycznej energii. Terapeutyczne dotknięcie lub bio energia są bardzo ważne. Jest to fakt, o którym lekarze nie chcą nawet myśleć podczas np. ich obchodów po szpitalnych salach.

Np. chirurgiczna operacja placebo jest tak samo efektywna jak realna (tzw bezkrwawe operacje, operacje fantomowe). Np. mocny wpływ ludzkiej psychiki na ciało jest ukazane na przykładzie cukrzyka żyjącego na insulinie, któremu zrobiono zastrzyk z solanki, a w hipnozie sugerowano mu, że była to insulina. Cukier natychmiast zmalał niemal do normy.

Bjorn Nordenstrom, szef diagnostyki radiologicznej w Instytucie Karolinska z sukcesem używał elektrycznych strumieni w leczeniu raka. Według niego nasze ciała mają bio elektryczny system, który nie jest nam znany. Zakłócenia tego systemu cyrkulacji są być może częściową przyczyną raka i rozwojem innych chorób.

Jest warto odnotować, że częstotliwość wibracji używanej energii jest krytycznym elementem leczenia z sukcesem. Nawet mała zmiana częstotliwości wpływa na możliwość osteophytetu do formowania nowego matrixu wapnia lub w jego re absorpcji. W 1978r. WHO rekomendowało aby alternatywne leczenie włączyć do Opieki Zdrowotnej. W 1980r. AMA uznało kooperację lekarzy i uzdrowicieli przez zezwalanie lekarzom na kierowanie pacjentów na konsultacje do uzdrowicieli i przyjmowanie pacjentów od uzdrowicieli, którzy nie mają formalnego wykształcenia. Kto dziś jeszcze pamięta te decyzje, gdy wszystko, co jest „alternatywne” jest stłamszone przez globalistów i wielką farmację? Poprzednio współpraca między lekarzami i uzdrowicielami trwała dziesiątki lat w Anglii, Holandii czy Chinach. Obecnie medyczne czasopisma na całym świecie są pod kontrolą wielkiego brata i nie publikują prawdziwych informacji o pozytywnych efektach uzdrawiania ludzkiego zdrowia. ZMIANA TEGO OSZUSTWA JEST DRAMATYCZNIE NAPRAWDĘ KONIECZNA!