SERCE

1/. 60, -65% komórek serca stanowią komórki nerwowe identyczne z tworzącymi mózg;

2/. Serce jest największym gruczołem endokrynnym w ciele i produkuje hormony mające potężny wpływ na funkcjonowanie ciała, mózgu i umysłu;

3./ Serce produkuje 2,5 wata energii elektrycznej przy każdym uderzeniu, tworząc pole elektromagnetyczne identyczne z ziemskim.

Bez serca, bez mózgu, bez umysłu. Czy to jest przewaga w jego braku dla dzisiejszej opcji życia ludzkiego?

Czy jest faktem, że zło nie ma serca i nie ma też duszy?

Stan dzisiejszej cywilizacji śmierci mógłyby to potwierdzać.

Zróbmy doświadczenie serca, choć jeden dzień. Kierujmy się tylko nim, a przekonamy się, jak silne jest jego pole oddziaływania. Nie ma ono bowiem żadnej konkurencji ani innej opcji dla pozytywnie przeżytego życia. Im większe pole pracującego serca tym większe własne biopole zwane też aurą. Nie bez znawstwa tej retoryki malarze malowali bijące serce Jezusa. Piękne wizje pokryły się z wiedzą XXIw i powinny mieć swoje odniesienie do obecnego czasu, ale nie mają. Są wyjątkiem dla ciągle wyjątkowych ludzi, nie dla ogółu. Czy nie jest to paradoksem, że mimo upływu czasu jesteśmy coraz bardziej poblokowani i nawet nie trój, a dwuwymiarowi? Kto i dlaczego tak krzywdzi ludzkość aby była w tak okaleczonym stanie? Aby jej serca ledwo biły, a ciała coraz bardziej chorowały z braku miłości?  Wielkie Serce albo zwalczy to zło albo pęknie i umrze z tęsknoty za dobrem.